درباره ما

 

شرکت ریسندگی و بافندگی آسایش در سال 1384 در قطب تولید فرش ماشینی ایران , کاشان تاسیس گردیده است . این شرکت از بزرگترین مجموعه های تولیدی در منطقه می باشد و قادر به تولید انواع نخ اکرلیک با ظرفیت تولید سالیانه00.000 3.6 هزارکیلو و تولید فرشهای ماشینی1200و1500 شانه با ظرفیت تولید سالیانه 576.000 متر مربع میباشد.
در این شرکت بیش از 1000 نفر پرسنل تولیدواداری در مساحتی بالغ بر 42.000مترمربع و با سطح بنای 22.000 متر مربع در حال فعالیت میباشند. تمامی محصولات تین شرکت از مرغوبترین مواد اولیه از کشورهای آلمان,ترکیه و کره جنوبی بوده و ثبات کیفیت باعث گردیده این شرکت حضور متداومی در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد.از نظر ما خوشنامی و محبوبیت برند بافندگی آسایش  بدلیل مشتری مداری و استانداردهای بالای کیفیت و نیز نوآوری در طراحی و رنگ آمیزی میباشد.استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تولید فرش ماشینی و انواع نخ نیز تائیدی بر اهمیت تولید بر اهمیت تولید محصول با کیفیت در این شرکت میباشد.
محصولات این شرکت دارای تاییدیه ومهر استاندارد بوده وبه اذعان مشتران یکی از بهترین فرش های ایران می باشد.درضمن این شرکت با نام تجاری بافندگی آسایش  به عنوان برترین برند کشور در سال 90 ازطرف جشنواره تحلیل از فعالان حوزه سرامدی و همچنین برند محبوب مصرف کنندگان سال95 انتخاب گردیده است.